O firmie Sigma

Kilka słów na temat naszej działalności

Sigma Budownictwo

Jesteśmy firmą rodzinną z 20-letnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Od ponad 6-ciu lat jako Generalny Wykonawca realizujemy projekty zarówno dla inwestorów krajowych i zagranicznych skupiając się na współpracy i lojalności na rynku lokalnym wykonując inwestycje mieszkaniowe, przemysłowe czy użyteczności publicznej.

Jakość i rzetelność

Nie bojąc się realizacji żadnego przedsięwzięcia zachowując najwyższe standardy jakości i rzetelności zbudowaliśmy na terenie Pomorza i okolic dziesiątki budynków wielorodzinnych, hal przemysłowych, biur, hoteli, szkół, basenów czy hal sportowych.

Dzięki dysponowaniu doskonałą kadrą inżynierską, specjalistami w zakresie budownictwa, profesjonalnymi ekipami budowlanymi oraz własną bazą sprzętową korzystając ze sprawdzonych materiałów budowlanych najlepszej jakości jesteśmy w stanie wykonać każde z zadań z najwyższą jakością i terminowością. Wieloletnie doświadczenie w branży, setki zadowolonych klientów oraz użytkowników wykonanych przez nas obiektów świadczą o najwyższych standardach i naszym doświadczeniu.

25 lat Budujemy waszą przyszłość

Jak działamy?

Cenimy lokalny rynek i jesteśmy dumni, że możemy uczestniczyć w projektach budowlanych rozwijając i podnosząc standardy w całym województwie. Przez lata zbudowaliśmy bardzo pozytywne kontakty z naszymi klientami, z którymi wspólnie planujemy inwestycje na nadchodzący okres.

Tworzymy dużą grupę, która nie boi się realizować coraz to większych inwestycji, zarówno jako podwykonawcy wykonujący w całości stan surowy jak i generalny wykonawca realizujący całą inwestycję pod klucz. Do dnia dzisiejszego wybudowaliśmy ponad 160 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni użytkowej.

20 lat

doświadczenia na rynku budowlanym

100 osób

liczy nasz zespół

300 osób

liczą ekipy budowlane, z którymi współpracujemy

2000+

oddanych obiektów i mieszkań

250000+

zbudowanych metrów kwadratowych powierzchni użytkowych